Jaguar Brussels West Drogenbos
 

Jaguar Brussels staat voor u klaar

Beste klant, 

Naar aanleiding van de nieuwe maatregelen, willen we u graag wat informatie geven over onze verkoop- en aftersalesactiviteiten.

ONZE showrooms zijn weer open

Onze concessies zijn vanaf 1 december weer open in veiligheid. Onze verkopers zijn ook beschikbaar per telefoon, WhatsApp, Teams of per e-mail.

We staan te allen tijde tot uw beschikking op het nummer 02 333 09 50.

 

Contacteer ons

ONDERHOUD- EN REPARATIEBEZOEKEN

Onze dienst na-verkoop blijft open voor elk onderhoud, herstelling of afspraak in de carrosserieafdeling.

In geval van carrosserieschade neemt u best contact op met onze carrosserieafdeling via het nummer 02 332 27 10 om een afspraak te maken.

 

Contacteer ons

Ontdek onze gamma stockwagens

Onze stockwagens

DE LEVERING VAN UW NIEUWE JAGUAR

De levering van uw nieuwe Jaguar gaat door. Ons team is druk bezig om alle reeds beschikbare wagens klaar te maken en zal contact met u opnemen van zodra een levering kan doorgaan. De administratieve voorbereiding zal volledig digitaal afgehandeld worden. 

Voor en na de levering staat ons team uiteraard tot uw beschikking voor eventuele vragen. Als u vragen heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen op 02 333 09 50 of per e-mail op info@brussels-west.be.

 

Contacteer ons

LATEN WE SAMEN ONZE VERANTWOORDELIJKHEID NEMEN EN SOLIDAIR ZIJN OM DEZE TWEEDE GOLF TE OVERWINNEN. 

x

COOKIE POLICY

Jaguar wil graag cookies gebruiken om informatie op uw computer op te slaan. Cookies helpen ons om onze website te verbeteren en die producten en diensten aan te bieden die u volgens ons kunnen aanbelangen. Een van die cookies is essentieel om bepaalde delen van de site te laten werken en werd reeds toegestuurd. U kunt alle cookies van deze site verwijderen en blokkeren maar bepaalde onderdelen van de site werken dan mogelijk niet correct. Meer informatie over online gedragspubliciteit of de cookies die we gebruiken en hoe u ze kunt verwijderen, vindt u in ons Privacybeleid